Mille nimel mängite pokkerit`?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dener89
    Grinder
    • Mar 2009
    • 625

    #46
    Re: Mille nimel mängite pokkerit`?


    kuigi sinna läheb vist terve igavik aega

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #47
      Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

      Praegusel hetkel, et lihtsalt ära elada ning kooli eest maksta, kuid pikas perspektiivis tahaks pokkerirahadega oma firma luua ning minna üle tõsisema äri peale.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #48
        Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

        rootsis ühel koolitusel oli 1 kutt dubaist, kes pidi sõitma tööle ja koju iga päev 7h( 3,5h OTS!!). vahemaa pisut alla 100 km.
        aga vaata,need ummikuid pidid sealkandis julmad olema. küsisin, et wtf, kuidas sa viicid?
        vastas, et hommikukohvi/võileib, pardel, ajaleht hommikul autosse ja tuld. kusjuures iga jumala päev siidülikond,valge särk ja lips ees. ja kutt oli õnnelik.

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #49
          Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

          Algselt postitas mkva
          tahaks, pretty much omada mingit kohakest fijil ja rahulikult päevast päeva teha mida tahan, lebotada, ja obv pokerit mängida
          Mängid pokkerit, et saaks soojemas kohas elada ja pokkerit mängida? :)

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #50
            Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

            Algselt postitas tolmuahv
            Mängid pokkerit, et saaks soojemas kohas elada ja pokkerit mängida? :)
            100%

            Ma lihtsalt ei talu külma!

            Comment

            • paradigmlost
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 421

              #51
              Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

              tegelen pokkeriga obv raha pärast.. mängin, et saada paremaks, et hakata pokkeriga normaalselt teenima..
              elueesmärk polegi otseselt m6 vaid tahaks teha seda, mis meeldib ja mitte kunagi kellelegi alluda, olla sõltumatu materjaalselt.

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #52
                Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                Enamus kes mängivad et saada $ teevad seda selle pärast, et olla sõltumatud, elada vähe vabamalt, kui teeb seda su naaber, mitte lugeda igat senti.. ühesõnaga fck regular life,fak 9-17 jobs jnejne

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #53
                  Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                  Algselt postitas dener89

                  kuigi sinna läheb vist terve igavik aega
                  RELV! nägin sellist oma kodulinnas... mitte kuidagi ei tahtnud silmi selle masina pealt maha saada

                  Comment

                  • mkva
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1972

                    #54
                    Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                    Ma ei tea kuidas inimesed saavad materjaalsust niivõrd hinnata. Ma ei vaidle vastu, et ilusad autod on ägedad, jaa muidugi ma tahaks ise ka, olen ka omanud mitmeid autosid, viimane neist oli liising, mis ei olnud magus... aga siiski. Ma ei tea, vb on mu mõttemaail niivõrd teistsugune, tuli lihtsalt meele üks asi.. nimelt üks mu u 38aastane sõber, kellega ma tais tripisin mingi aeg tagasi, vend on räige rahaboss, ajab mingi italianodea ja chinavendadega hyisnajeb mis äri, eniveis, vennal on eestis üürikas ja sõidab honda crvga, mäletan, kui tuli italanost ja ütles, et tal läheb nüüd suht hästi, et "võiks R8 endale osta, aga nah, mind üldse ei koti kas mul on parem auto naabrist või ei ole, ma tahan maailma näha, lähme taisse!" vot ja sel hetkel ma hakkasin asju testpidi nägema.

                    lihtsalt mõtepajatus

                    Comment

                    • k1ly
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 205

                      #55
                      Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                      need kes seavad oma eesmärgid mõne materiaalse asja or $-te peale = fail ( korrektne mindset peab sellele vastu olema)

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #56
                        Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                        Ma ei ütleks, et fail. Eesmärk peab olema muidu ei ole motivatsiooni. Ma olen üsna kindel, et vähe on mängijaid kes ei mängi raha pärast, vaid sellepärast, et neile meeldib ja nad tahavad teistest paremad olla. Loogika ju ütleb, et see teistest paremus väljendub ikkagi ju rahas. Ja samas vahet pole mil viisil inimene ennast paremini motiveerituna tunneb, peamine et tulemus oleks hea.


                        Üks asi mu enda kohta tuli veel meelde. Kodulaenust tahaks ikka varem kui 30 aastaga lahti saada.

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #57
                          Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                          Mängin, kuna mulle meeldib.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #58
                            Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                            eesmärk on olla oma aja peremees ja elada muhedat elu.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #59
                              Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                              Algselt postitas Kris
                              eesmärgiga siit võimalikult kiiresti nahui tõmmata.
                              Edu!

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #60
                                Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                                Algselt postitas rohelinekonn
                                eesmärk on olla oma aja peremees ja elada muhedat elu.
                                Väärt eesmärgid.

                                Comment

                                Working...